Iran Rasaneh
ایران رسانه
TV & Radio More channels Movies & Series Fun & Download Links Advertisment Contact Us
Help

آموزش دانلود فیلمهای آنلاین


برخی از فیلمهایی که در سایت قرار دارند، امکان دانلود مستقیم برای آنها وجود ندارد، با توجه به درخواست برخی از کاربران که خواهان قرار دادن امکان دانلود شده اند، نحوه آموزش فیلمهای از این دست را به شما آموزش می دهیم. امیدواریم که باعث رضایت شما کاربران گرامی گردد.


برنامه های مختلفی برای دانلود فیلمهای آنلاین وجود دارند که از رایج ترین آنها برنامه های مختص دانلود فایلها از اینترنت میباشند، روش کلی آنها به این صورت است که وقتی برنامه مورد نظر را نصب کنید، هرگاه که وارد صفحه ای میشوید که یک فایل صوتی یا تصویری در حال پخش دارد، روی قسمتی از صفحه پنجره کوچکی نمایش داده میشود که گزینه شبیه Download this video دارد.
با کلیک روی این گزینه فایل مورد نظر در صورتی که قابلیت دانلود داشته باشد، شروع به دانلود شدن میکند.
برنامه های مختلفی برای دانلود وجود دارند از قبیل: IDM , Orbit , FlashGet و نیز برنامه های دیگر که برخی صرفا جهت دانلود فایلهای آنلاین تهیه شده اند.
این برنامه ها قابلیت های متفاوتی دارند و برخی از آنها همه فایلهای آنلاین را نمی توانند دانلود کنند که میتوانید بهترین آنها را با نصب آنها و سپس تست کردن جهت فایلهای مورد نظر خود انتخاب کنید.
برنامه ای را ما اینجا بصورت تصویری به شما آموزش می دهیم که هر چند کار اصلی آن دانلود نمیباشد ولی برای دانلود فایلهای آنلاین بسیار مناسب بوده و برای دانلود فیلمهای صفحه فیلمهای ایرانی و نیز کارتون ها تست شده است.
احتمالا نام آن را شنیده اید، همان برنامه معروف Real Player که البته یک برنامه اجرای فایلهای صوتی و تصویری میباشد، (همانند Media Player ویندوز) که برای اجرای فایلهای مالتی مدیا از اینترنت بهینه سازی شده است و در نسخه های جدیدتر آن، امکان دانلود این گونه فایلها را نیز فراهم آورده است.
نسخه 11 یا بالاتر این برنامه این قابلیت را دارد که نسخه 11 آن را میتوانید از صفحه "دانلود و سرگرمی" دانلود کنید و روی کامپیوتر خود تصب کنید.


آموزش دانلود با برنامه Real Player :
وقتی که این برنامه را نصب کردید وارد سایت ایران رسانه شده و روی کلید Play فیلم مورد نظر خود کلیک میکنید. وقتی که صفحه مختص نمایش فیلم باز شد در گوشه تصویر گزینه Download This Video را همانند شکل زیر مشاهده میکنید:با دانلود بروی این گزینه، پنجره زیر نمایان شده و فیلم بصورت اتوماتیک پس از چند ثانیه شروع به دانلود شدن می کند و میزان دانلودی را که انجام شده است بصورت مدت زمانی از فیلم را که دانلود شده است همانند تصویر زیر نمایش می دهد و شما به همین سادگی و فقط با یک کلیک میتوانید فیلم مورد نظر خود را دانلود نمایید.

***** نکته بسیار مهم: قبل از اینکه شروع به دانلود فیلم کنید، در صفحه نمایش فیلم (تصویر اول) حتما روی دکمه stop مدیا پلیر کلیک کنید تا فیلم از این صفحه پخش نگردد، در صورت عدم این کار، یک بار نیز فیلم علاوه بر دانلود پخش میگردد و علاوه بر اینکه سرعت دانلود شما را کاهش می دهد، دو برابر از حجم دانلود اینترنت شما را نیز مصرف میکند. پس حتما این نکته را فراموش نکنید.

نکته: در صفحه دانلود (تصویر دوم)، در صورتی که روی قسمتی که با دایره مشخص شده است راست کلیک کنید، گزینه ای به نام Locate File on Disk وجود دارد که با کلیک بر روی آن محلی را که فایل فیلم در حال ذخیره شدن است را به شما نمایش می دهد.

نکته: با استفاده از این برنامه، در صفحه اصلی سایت (تلوزیون و رادیو) نیز میتوانید برنامه های شبکه های مختلف رادیویی و تلوزیونی را نیز ضبط کنید! البته ممکن است برخی از شبکه ها قابلیت ضبط شدن را نداشته باشند.کاربران گرامی، قطعا با کار کردن با برنامه فوق، نکات و امکانات دیگر برنامه را نیز خواهید آموخت، ولی در صورتی که هر گونه سؤالی در این زمینه دارید می توانید از طریق صفحه "تماس با ما" و یا ایمیل irasaneh@yahoo.com مطرح کنید و مطمئن باشید که پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت خواهید نمود.در ضمن شما میتوانید با جستجوی عباراتی از قبیل Downlod online movie software و یا "نرم افزار دانلود فایلهای آنلاین" و یا عبارات مشابه دیگر، برنامه های دیگری را نیز پیدا کنید و در صورت تمایل از آنها استفاده کنید.فهـرست
تلوزیون و رادیو
شبکه های بیشتر
فیـلم و سـریال
سـرگرمی و دانـلود
پیـوندها
تبـلیغات
تبادل لینک و بنر
تماس با ما
درباره...
اینجا

مکان تبلیغات

شماست!


ایـــران رســانـه متعلق به شماست!صفحه اصلی | فیلم | دانلود و سرگرمی | پیوندها | تبادل لینک و بنر | تماس با ما
E-mail: info@ir80.com
Home | More Channels | Movies | Fun&Download | Links | Advertise | About | Contact Us
Powerd by PNP co.© 2001-2011 (Iran Rasaneh team)